KARABÜK’TE UZUN YILLAR EĞİTİME HİZMET VEREN ÖĞRETMENLERİMİZLE ANKARA’DA BİRARAYA GELDİK
Karabüklüler Vakfı’nda öğretmenler gününün coşkusunu yaşadık.
Karabük’ün eğitim hayatına katkı yapan öğretmenler yıllar sonra öğrencileriyle Vakfımızda buluştu.
Hemşehrilerimizin geniş katılımıyla yapılan toplantıda öğretmenlerimizle anılar tazelendi ve onlara şükran duyguları iletildi.
TBMM eski Başkanı, Karabük Milletvekili ve Vakıf Mütevelli Heyet Başkanı Mehmet Ali Şahin ile bir dönem Milli Eğitim Bakanlığı da yapan TBMM eski Başkanı Köksal Toptan da bu anlamlı günde öğretmenlerimizle biraraya geldi.
Mehmet Ali Şahin toplantıda, öğretmenler gününü kutladı ve öğretmenlerin toplumun gelişimine önemli katkılar yaptığını vurguladı.
Köksal Toptan da, bakanlığı döneminde öğretmenlerin özlük hakları için yaptığı çalışmaları anlattı ve öğretmenlerin kutsal bir görevi yerine getirdiklerini söyledi…
Vakıf Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Güneş de, Karabük’te görev yapan öğretmenleri Vakıf Merkezi’nde ağırlamaktan onur duyduklarını söyledi.
Karabük’te görev yapan Şükran Şahin, Fuat Keskinci ve Hamit Tunçkaya başta olmak üzere öğretmenlerimiz de söz aldılar ve mesleki anılarını dile getirdiler. Karabüklü öğrencilerin başarılarından gurur duyduklarını belirttiler.
Öğretmenlerimiz, Karabüklüler Vakfı’nda öğretmenler gününü kutlamaktan duydukları memnuniyeti de dile getirdiler…